Denizli
Açık
35°C
Denizli
35°C
Açık
Cumartesi Açık
37°C
Pazar Açık
38°C
Pazartesi Açık
38°C
Salı Açık
36°C
İlçemiz Kolak Mahallesi Güney Mevkiinde Hayırseverlerin yapımında destek verdiği Güney Camii, düzenlenen törenle ibadete açıldı.
Çaminin ibadete açılma töreninde Denizli İl Müftüsü Mehmet Aşık ,İl Müftü Yardımcısı Semih Keskin ,Çameli Belediye Başkanı Cengiz Arslan ,Çameli İlçe Müftüsü Hüseyin Sözen ,Dini Görevliler ve vatandaşlar katıldı Cami açılışında davetlilere hitaben konuşma yapan Çameli Belediye Başkanı Cengiz Arslan “Bugün hayırlı ve güzel bir işin açılışı için bir aradayız. Bu tür eserlerin İlçemize , mahallelerimize kazandırılmasında emeği geçen herkese teşekkür ediyorum dedi